Kardeş Kentler Caddesi Havaalanı Yolu total yanı Aksu / ANTALYA

Antalya Oto Motor Bakımı

Porsche Premium Antalya araç servis merkezinde her türlü aracın her nevi motorları konusunda eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile motor bakım ve yenileme hizmetleri vermektedir.

Silindir sayısına göre değişim gösteren motorlar, ateşleme türüne göre olan motorlar, yakıt türüne göre farklılık arz eden motorlar, hava besleme sistemli motorlar, zamanlama sistemli motorlar ve soğutmalı motorlar konusunda tam uzmanlaşmış kadrosu ile en hızlı ve ekonomik koşullarda çözüm odaklı tamir bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Bir aracın hareket beyni olarak tanımlayabileceğimiz motorlar en önemli aksamdır. Motor sağlığı sürekli bakımlı bir araç olması durumunda çok uzun süre korunmaktadır. Aldığımız yakıta, sonrasında tüm filtrelere gereken ihtimamı göstermemiz durumunda sorunların başında tespit edebilerek çok düşük meblağlara sorunların ortadan kalkması mümkün olabilmektedir.

Porsche Premium Oto Servis hasar tespit personelleri periyodik bakımlarınızda tüm motor kontrollerini yapmakta, sorunlar ciddi hasar açmadan müdahale yapılması için sizleri bilgilendirmektedir.

img