Kardeş Kentler Caddesi Havaalanı Yolu total yanı Aksu / ANTALYA

Klima Bakım Onarım

Günümüzde araç kliması konforlu bir sürüş için dört mevsim gerekli olmaktadır. Kışın buğu önleyici ve ortam ısısını normalleştirme özelliği, yazın ise özellikle Antalya’da dayanılmaz nem ve ısıdan korunmak için mutlaka olması gereken bir özelliktir. Klimanın 4 mevsim konforlu çalışması için en az yılda bir tam bakımı gerekmektedir.

Polen filtreleri mutlaka mevsim geçişlerinde kontrol edilmeli gerekliyse değiştirilmeli bakteri koruyucu temizlik yaptırılmalıdır. Antalya’da yaz aylarında sürekli çalışan klimanın serin olmasına rağmen kışında ara ara çalıştırılması gerekmektedir. Klima kompresörünün ara ara çalıştırılması gaz prensibi ile işlevini yapan klimanın kompresör ömrü için çok önemlidir.

Her yıl bakımını yaptırmak klimanın sağlıklı çalışması için önemli olduğu gibi en geç 2 yılda birde klima gaz kontrolü de yapılmalıdır.

Porsche Premium Servis garantisi ile kontrol edilen klimalar da zamanında bakımdan dolayı bakteri oluşumu engellenmiş olup bu dünyanın göz bebeği tatil bölgesi Antalya’da her mevsim konforunuzdan ödün vermeden günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.


img